![](/public/online/0/402/msg1063097574-55358.jpg)
Moro halkı uzun yıllar süren çatışmalardan sonra hayata yeniden başlayabilmek için bizi bekliyor. İhtiyaçlarının başında ise kendi ayakları üzerinde durabilecekleri araç gereçler var.
Biz de 5 aile için bir proje başlattık. Kendilerine hediye edeceğimiz sepetli motosikletler ile aileler, yetiştirdikleri ürünleri merkezi bölgelere ulaştırabilecek ve merkezden aldıkları ürünleri ise yaşadıkları bölgeye taşıyabilecekler. Bu motosikletler onların hayatını kolaylaştıracak.
Gelin, Moro halkının kalkınmasına birlikte destek olalım. Bir ailenin hayatını değiştirelim.
Bu projeye bankadan bağış yapmak isterseniz açıklama kısmına 20489 yazmanız yeterli.