İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Afetlere Birlikte Hazırlanalım
Bireysel
Grup
Kurumsal

Kuraklık, deprem, yangın ve sel gibi doğal afetlere ve savaş durumunda meydana gelen insani krizlere acil yardım ve arama kurtarma ekiplerimizle hızlı ve etkin bir şekilde müdahale ederek afetzedelerin temel ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Acil yardım ve arama kurtarma ekiplerimiz afet bölgesini hızlı bir şekilde inceleyerek merkeze raporlar sunuyor. Anlık raporlara göre projeler hazırlanıyor ve ihtiyaç sahipleri için çalışmalar yapılıyor.

Herhangi bir afet durumunda, en az zarar için en hızlı ve etkin şekilde bölgeye ulaşmayı hedefliyoruz. Ülkemizde meydana gelebilecek afetlere etkin ve hızlı müdahale edebilmek amacıyla afet koordinasyon ve lojistik merkezleri inşa ediyoruz. Bu sayede ekiplerimiz ülkemizin dört bir yanında olası bir afete hazır bir şekilde bekliyor. 6 Şubat’ta gerçekleşen ilk depremin ardından Reyhanlı ve Kilis Koordinasyon Merkezlerimiz sayesinde hemen harekete geçtik. Felaketin ilk dakikalardan itibaren acil yardım ve arama kurtarma çalışmalarını başlattık ve hızlıca müdahale ettik. Tuzla Afet Yönetimi ve Lojistik Merkezimiz de stratejik bir konumda olduğu için ihtiyaç sahiplerine kolay ve hızlı ulaşma imkanı sağlıyor. Yeni gönüllülerin eğtimi ve kapasite artırımı için çalışmalara devam ediyoruz. Desteğinizle afetlere birlikte hazırlanalım.

istanbul_ihh_emre_yerli_afet_.jpg

Bağışlarınızla, afet koordinasyon ve lojistik merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve merkezleri afetzedelerin hizmetine sunabiliriz.

Not: Bağışlarınız öncelikli olarak Tuzla Afet Yönetimi ve Lojistik merkezi için kullanılacaktır. 

Bu kampanyaya bankadan bağış yapmak isterseniz açıklama kısmına 9345 yazmanız yeterli.

Bunlar da ilginizi çekebilir