İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Afetlere Birlikte Hazırlanalım
Bireysel
Grup
Kurumsal

Ülkemizde deprem, sel, orman yangınları gibi doğal afetler artıyor. Yüzlerce vatandaşımız yardıma ve desteğe ihtiyaç duyuyor. Afetlere kısa zamanda müdahale etmek ve ihtiyaç sahiplerine hızlıca yardım ulaştırmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Afetlerde arama kurtarma çalışmalarıyla birlikte afetzedelerin barınma, gıda ve sağlık ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Türkiye genelinde 2 bine yakın eğitimli arama kurtarma teknisyemiz afetlere müdahale etmek için hazır bekliyor.

somaak.jpg

İlk andan itibaren arama kurtarma ekiplerimizle birlikte mobil aşevi ve gıda malzemelerini; battaniye ve yatak gibi barınma malzemelerini; psikolojik destek ekiplerini de afet bölgesine ulaştırıyoruz. Böylece ilk anlarda, vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz.

Desteklerinizle, ekipmanlarımızı ve ekiplerimizi genişleterek daha fazla afetzedeye faydalı olabiliriz. Ülkemizdeki afetlerde yaralarımızı birlikte saralım, birbirimize destek olalım.

Bu kampanyaya bankadan bağış yapmak isterseniz açıklama kısmına 15054 yazmanız yeterli.

Vakfımız afetlere anında müdahale edebilmek için bağışları Türkiye Afet Fonu’na toplar ve gerekli bölgelere anında ulaştırır. Bu bölgedeki ihtiyaç bittiğinde, gelen bağışlar başka afet bölgeleri için kullanılabilir. Afete müdahale çalışmalarımıza destek olarak ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz.Bunlar da ilginizi çekebilir