1 Temmuz 2021 itibarıyla yetim sponsorluk bedeli 150 TL olarak düzenlenecektir.
Şimdi Dayanışma Vakti
Bireysel
Grup
Kurumsal

Tüm dünyada olduğu gibi koronavirüs ülkemizi de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Bu salgını evimizde kalarak ve kişisel temizliğimize dikkat ederek birlikte engelleyebiliriz.

Bu zor günlerde ülkemizdeki yaşlı, kronik hasta ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak için çalışmalarımıza başladık. Bununla birlikte, aile kurumunu ayakta tutmak için de elimizden geleni yapıyoruz. 

Ramazan çalışmalarımızı sadece Suriye, Yemen, Arakan gibi kriz bölgelerinde yapacağız. Ramazan projelerimizi ülkemiz için erkene aldık ve projelerimizin büyük bölümünü vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yapacağız.

Bu vesileyle yetim aileleri öncelikli olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için 10 milyon TL nakdi yardım, 100 bin kumanya ve 10 bin hijyen paketi desteği sağlayacağız. Çalışmalarımızı İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen Vefa Sosyal Destek Grupları ile koordineli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Şimdi Dayanışma Vakti! Destek olun, bu zor zamanları hep birlikte aşalım.

Kumanya paketi içeriği:

1 kg. bulgur (2 adet), 1 kg. kırmızı mercimek (2 adet), 1 kg. kuru fasulye, 1kg. nohut, 1 kg. pirinç (2 adet), 1 kg. yeşil mercimek, 1 lt. sıvı yağ (2 adet), 1 kg. toz şeker (2 adet), 2 kg. un, 500 gr. makarna (5 adet), 750 gr. Tuz

Hijyen paketi içeriği:

Çamaşır suyu, sıvı el sabunu, sabun, el dezenfektanı (100 ml.), ıslak mendil, hijyen pedi, çocuk bezi, bebek şampuanı, yetişkin şampuanı