İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Şifa Ol
Bireysel
Grup
Kurumsal

“Talasemi hastası olduğumuzu öğrendiğimizde henüz çok küçüktük. Daha sonra babam vefat etti. Hem hasta hem de yetim kaldık. Aradan 10 yıl geçti. Şu an annemle birlikte yaşıyoruz. Talasemi ağır bir hastalık ve sürekli kan nakli gerekiyor. Zor bir hayat yaşıyoruz. 

Ancak İHH bize umut oldu.  Tedavi için bizi Azerbaycan’dan alıp Türkiye’ye götürdüler. Orada bizimle ilgilendiler. Sürpriz yapıp kaldığımız hastane odasına gelen palyaçoyu ve hediyeleri unutamıyorum. Çok güzel zamanlardı.

Tedaviden sonra ülkemize döndük. Kan nakli için hastaneye yakın barınacak bir yere ihtiyacımız vardı. İHH onu da sağladı. Her şey için teşekkür ederim. Hayatımız kolaylaştı.”

elnur.jpg-1.jpg

Vakfımız iki yetim kardeş Murat ve Elnur gibi binlerce hastaya yardım ulaştırmaya devam ediyor. Kimisine kendi ülkesinde daha iyi sağlık imkanı sağlarken kimisini de Türkiye’ye getirip tedavi ya da ameliyat olmasına vesile oluyor. 

Siz de Şifa Ol projemize destek olarak dünyanın dört bir yanında sağlık hizmetlerine ihtiyacı olan kişilere umut olabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir