İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yerel Yetimhanelere Destek
Bireysel
Grup
Kurumsal

Dünyanın en güzel kumsallarının olduğu bir köyde yaşıyorum. Yaz aylarında onlarca turist buraya tatile geliyor. Yağmur mevsimi başladığında ise bu eşsiz güzellik bize kalıyor. Samu ve İbrahim benim en iyi arkadaşlarım. Onlarla vakit geçirmeyi ve yüzmeyi çok seviyorum. Anne ve babamı hatırlamıyorum. Burada 35 yetim kardeşimle birlikte yaşıyoruz. İmkanlarımız yetersiz olsa bile hayırseverlerin desteğiyle çok güzel yemekler yiyoruz. Ben en çok pilav ve kasavayı seviyorum. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Musa, Sierra Leone

sierraleone-detay.jpg

Dünyanın birçok yerinde kendini iyiliğe adamış insanlar var. Hiçbir karşılık beklemeden yaşlılarla, hastalarla, engellilerle ve yetim çocuklarla ilgileniyorlar. Çevrelerindeki yetimlerin barınabileceği ve korunabileceği yetimhaneler kuruyorlar. Çocukların kültüründen kopmadan yetişmesini sağlıyorlar. 

Biz de yetimhanelerimizin bulunmadığı bölgelerde yerel yetimhanelere destek oluyoruz. Korunmaya muhtaç olan çocukların barınma, beslenme, sağlık, eğitim ve giyim gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için size ihtiyaçları var.

Sayenizde bir çocuğun hayatı değişebilir ve daha iyi bir geleceğe sahip olabilir. Destek olun, sahipsiz kalmasınlar.

Bu kampanyaya bankadan bağış yapmak isterseniz açıklama kısmına 17451 yazmanız yeterli.Bunlar da ilginizi çekebilir