İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Adana’da uçurtma şenliği düzenlendi
ADYAR İnsani Yardım Vakfı tarafından geleneksel hale gelen yetimler için uçurtma şenliği Adana Merkez Parkta gerçekleşti.
Türkiye 12.05.2014

Bu yıl, ana teması ‘Seni Çok Seviyorum Sevgili Peygamberim’ olan şenliğe, ADYAR’ın destek olduğu 600 civarında yetim çocuk ve ailesi, ADYAR üyeleri, mülteci Suriyeli çocuklar için açılan iki okulun öğrencileri ve öğretmenleri de katıldı.

Etkinlik, Merkez Camiindeki kutlu doğum programı ile başladı. Kur'an ziyafeti ve çeşitli sunumlarla devam eden programda, kayıt yaptıran çocuklara içerisinde birçok sürprizin ve uçurtmaların bulunduğu çantalar verildi.

Adana Merkez Parkta uçurulan uçurtmaların akabinde çocuklar kendileri için oluşturulan oyun parkurunda çeşitli oyunlar oynadı. 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022