İHH İnsani Yardım Vakfı
Adana’da uçurtma şenliği düzenlendi
ADYAR İnsani Yardım Vakfı tarafından geleneksel hale gelen yetimler için uçurtma şenliği Adana Merkez Parkta gerçekleşti.
Türkiye 12.05.2014

Bu yıl, ana teması ‘Seni Çok Seviyorum Sevgili Peygamberim’ olan şenliğe, ADYAR’ın destek olduğu 600 civarında yetim çocuk ve ailesi, ADYAR üyeleri, mülteci Suriyeli çocuklar için açılan iki okulun öğrencileri ve öğretmenleri de katıldı.

Etkinlik, Merkez Camiindeki kutlu doğum programı ile başladı. Kur'an ziyafeti ve çeşitli sunumlarla devam eden programda, kayıt yaptıran çocuklara içerisinde birçok sürprizin ve uçurtmaların bulunduğu çantalar verildi.

Adana Merkez Parkta uçurulan uçurtmaların akabinde çocuklar kendileri için oluşturulan oyun parkurunda çeşitli oyunlar oynadı. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021