İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Afyonkarahisar iyilikte yarışıyor
“İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi Afyonkarahisar’da tanıtıldı.
Türkiye 07.03.2015

“İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi Afyonkarahisar’da eğitimcilerin katıldığı bir toplantıyla tanıtıldı. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Afyonkarahisar İHH tarafından organize edilen programa Afyon İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, okul müdürleri ve eğitimciler katıldı.

Tanıtım toplantısında bir konuşma gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, MEB olarak STK’larla çok sayıda proje yürüttüklerini fakat projeler içinde en anlamlı ve faydalı olanının bu proje olduğunu ifade etti. Kılıç, Afyon’daki İHH gönüllülerinin ve okul temsilcilerinin gayretlerini yakından takip ederek gerekli desteği verdiklerini de söyledi. Programda projenin ayrıntılarını anlatan İHH Yetim biriminden Reşat Başer “Biz yetimlere sadece maddi olarak değil manevi bir kardeşlik bağı ile bağlandık. Eğitim dönemini sonuna yaklaştığımız bu günlerde her okulumuz en azından bir yetim kardeş alarak bu gönül köprüsünde yer almalı.” diyerek Afyonlu eğitimci yetimler konusunda duyarlı olmaya çağırdı.
 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022