İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Akit’ten iHH’ya destek ziyareti
Akit Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, İHH’nın yanında olduklarını sembolik olarak bir yardım yaparak gösterdi. Mustafa Karahasanoğlu, yardım çekini Bülent Yıldırım’a takdim etti. Yıldırım ise, ziyaret ve destek sebebiyle Akit heyetine teşekkürlerini iletti.
Türkiye 20.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı üzerinde gerçekleştirmek istenen çirkin komploya karşı Akit gazetesi yöneticileri, İHH’ya destek ziyareti yaptı. Gazetenin İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Müessese Müdürü Nuri Karahasanoğlu, Yayın Kurulu Üyeleri Hasan Hüseyin Maden ve Fatih Uğurlu’dan oluşan heyet, ziyaretlerinde İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Atalay ve Hüseyin Oruç ile görüştü.

KARAHASANOĞLU: İHH, MÜSLÜMANLARIN ONURUDUR

Mustafa Karahasanoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın insanların yüzakı olduğunu söyledi. İHH’nın 7 kıtaya insanlık öğrettiğini ifade eden Karahasanoğlu, İHH’ya yönelik gerçekleştirilen komplonun dış mihraklı olduğunu ve arkasında İsrail’in bulunduğunu vurguladı. Karahasanoğlu; “İHH, Müslümanların onurudur. Bu komploya karşı İHH’nın yanındayız ve elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

İHH Başkanı Bülent Yıldırım ise yaşanan son olaylar nedeniyle İHH’nın itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını söyledi. İHH çalışanlarının ve ailelerinin dinlendiğini ve gözetlendiğini ifade eden Yıldırım, kendisine yönelik Çeçen lider Kadirov tarafından bir suikast timinin Türkiye’ye geldiğini belirtti. Yıldırım; “Suikast timi içerisindeki bir kişi deşifre edildi ama diğer kişiler hâlâ Türkiye’de bulunuyor. Bizi direkt öldürmeyi hedefliyorlar” diye konuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022