İHH İnsani Yardım Vakfı
Anadolu’da istişare toplantıları
Siirt, Batman, Tatvan ve Şanlıurfa’da istişare toplantıları düzenlendi. İHH yöneticileri ile gönüllüler, daha çok ihtiyaç sahibi insana ulaşmak için yapılması gereken çalışmaları görüştü.
Türkiye 08.02.2010

Toplantılara İHH Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Güneydoğu Yardım Koordinatörü Selahattin Özer ve Reşat Başer ile çok sayıda gönüllümüz katıldı.

Toplantıda illerde yürütülen çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler hakkında istişarede bulunuldu. Hüseyin Oruç, vakfımızın çalışmaları hakkında gönüllülerimize bilgi verirken geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Filistin konvoyu hakkında da bilgi verdi. Anlatılanları ilgiyle dinleyen katılımcılar Gazze’ye girmiş gibi olduklarını dile getirdiler. Konvoya Siirt’ten katılan Metin Yardım ve Şanlıurfa’dan katılan Ali Acar da birer konuşma yaparak yolculuk süresince yaşadıkları ilginç olayları anlattılar. Gerçekleştirilen programlar sonrasında gönüllüler toplantıların kendileri için çok verimli geçtiğini ifade ettiler.


İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021