İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Anadolu’da istişare toplantıları
Siirt, Batman, Tatvan ve Şanlıurfa’da istişare toplantıları düzenlendi. İHH yöneticileri ile gönüllüler, daha çok ihtiyaç sahibi insana ulaşmak için yapılması gereken çalışmaları görüştü.
Türkiye 08.02.2010

Toplantılara İHH Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Güneydoğu Yardım Koordinatörü Selahattin Özer ve Reşat Başer ile çok sayıda gönüllümüz katıldı.

Toplantıda illerde yürütülen çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler hakkında istişarede bulunuldu. Hüseyin Oruç, vakfımızın çalışmaları hakkında gönüllülerimize bilgi verirken geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Filistin konvoyu hakkında da bilgi verdi. Anlatılanları ilgiyle dinleyen katılımcılar Gazze’ye girmiş gibi olduklarını dile getirdiler. Konvoya Siirt’ten katılan Metin Yardım ve Şanlıurfa’dan katılan Ali Acar da birer konuşma yaparak yolculuk süresince yaşadıkları ilginç olayları anlattılar. Gerçekleştirilen programlar sonrasında gönüllüler toplantıların kendileri için çok verimli geçtiğini ifade ettiler.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022