İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Anaokulu öğrencilerinden yetimlere hediye
Vakfımızın yetim çocuklara yönelik başlatmış olduğu oyuncak kampanyasına anaokulu öğrencilerinden destek geldi. Minik yürekler, dünyanın farklı coğrafyalarındaki yetim kardeşlerine oyuncak hediye etti
19.02.2011

İHH tarafından başlatılan “Oyuncaklar yetim kalmasın” çalışmasına ilk destek anaokulu öğrencilerinden geldi. Vakfımızı ziyaret eden Tatlı Afacan Çocuk Evi öğrencileri yanlarındaki oyuncakları yetimlere bağışladılar. Öğrenciler dünyanın farklı coğrafyalarındaki kardeşlerine yolladıkları hediyeler ile minik yürekleriyle ne kadar duyarlı ve hassas olduklarını gösterdiler.

“Oyuncaklar yetim kalmasın” sloganıyla başlatılan çalışma çerçevesinde bağış yoluyla toplanacak oyuncaklar farklı ülkelerdeki yetimlere gönderilecek. Böylelikle savaş, kriz, doğal afet ve fakirlik sebebiyle anne veya babasını kaybetmiş çocukların yüzleri bir nebze olsa da güldürülecek.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022