İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Anaokulu öğrencilerinden yetimlere hediye
Vakfımızın yetim çocuklara yönelik başlatmış olduğu oyuncak kampanyasına anaokulu öğrencilerinden destek geldi. Minik yürekler, dünyanın farklı coğrafyalarındaki yetim kardeşlerine oyuncak hediye etti
19.02.2011

İHH tarafından başlatılan “Oyuncaklar yetim kalmasın” çalışmasına ilk destek anaokulu öğrencilerinden geldi. Vakfımızı ziyaret eden Tatlı Afacan Çocuk Evi öğrencileri yanlarındaki oyuncakları yetimlere bağışladılar. Öğrenciler dünyanın farklı coğrafyalarındaki kardeşlerine yolladıkları hediyeler ile minik yürekleriyle ne kadar duyarlı ve hassas olduklarını gösterdiler.

“Oyuncaklar yetim kalmasın” sloganıyla başlatılan çalışma çerçevesinde bağış yoluyla toplanacak oyuncaklar farklı ülkelerdeki yetimlere gönderilecek. Böylelikle savaş, kriz, doğal afet ve fakirlik sebebiyle anne veya babasını kaybetmiş çocukların yüzleri bir nebze olsa da güldürülecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022