İHH İnsani Yardım Vakfı
Antalya’dan Suriye için 22’nci yardım TIR’ı
İHH Antalya İnsani Yardım Derneğince, ihtiyaç sahibi Suriyelilere ulaştırılmak üzere hazırlanan un dolu yardım TIR’ı yola çıktı.
Suriye 23.06.2014

Hacı Yusuf Öztürk Camiinde bir araya gelen dernek gönüllüleri, Antalya’dan yola çıkan 22’nci TIR’ı dualar eşliğinde uğurladı.

Dernek Başkanı Mehmet Yıldırım, TIR’ın Mavi Marmara Gemisinde hayatını kaybeden İbrahim Bilgen adına gönderildiğini belirtti. Antalyalı hayırseverlerin desteğinin giderek arttığını belirten Yıldırım, Ortadoğu’da büyüyen mezhep savaşlarının son bulmasını, nerede bir mazlum Müslüman var ise ona dünyanın diğer ucundan ulaşmak için çalışacaklarını söyledi.

Antalya İHH Derneği tarafından ildeki hayırseverlerin bağışlarıyla alınan 26 ton un, Kilis İHH’ya teslim edilecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021