İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Antalya’dan Suriye’ye 8 tır un
Antalya İnsani Yardım Derneği Suriye’ye 8 tır un gönderdi.
Ortadoğu, Suriye 27.02.2013

Antalya İnsani Yardım Derneği Suriyeli mazlumların feryadına sessiz kalmadı. Uzun bir süredir il genelinde düzenlenen yardım faaliyetleri sonucunda toplanan 8 tır unu taşıyan acil yardım konvoyu Suriye içerisinde dağıtılmak üzere bölgeye gönderildi.

Toplamda 10 tır unu Suriye’de savaş şartları altında yaşam mücadelesi veren halka ulaştırmayı hedefleyen Antalya İnsani Yardım Derneği çalışmalarını sürdürüyor.

Suriye’de 2.inci yılını doldurmak üzere olan şiddetli çatışmalardan en büyük zararı masum siviller görüyor. Ekmek fırınlarının dahi bombalandığı ülkede soğuk kış şartlarına ek olarak açlıkla da mücadele eden milyonlarca kişi için bölgeye gönderilen un yardımları hayati önem taşıyor.
 

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022