İHH İnsani Yardım Vakfı
Antalya’dan Suriye’ye 8 tır un
Antalya İnsani Yardım Derneği Suriye’ye 8 tır un gönderdi.
Ortadoğu, Suriye 27.02.2013

Antalya İnsani Yardım Derneği Suriyeli mazlumların feryadına sessiz kalmadı. Uzun bir süredir il genelinde düzenlenen yardım faaliyetleri sonucunda toplanan 8 tır unu taşıyan acil yardım konvoyu Suriye içerisinde dağıtılmak üzere bölgeye gönderildi.

Toplamda 10 tır unu Suriye’de savaş şartları altında yaşam mücadelesi veren halka ulaştırmayı hedefleyen Antalya İnsani Yardım Derneği çalışmalarını sürdürüyor.

Suriye’de 2.inci yılını doldurmak üzere olan şiddetli çatışmalardan en büyük zararı masum siviller görüyor. Ekmek fırınlarının dahi bombalandığı ülkede soğuk kış şartlarına ek olarak açlıkla da mücadele eden milyonlarca kişi için bölgeye gönderilen un yardımları hayati önem taşıyor.
 

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022