İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Arnavatluk cezaevinde mahkumlara yardım dağıtıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı Arnavutluk’un başkenti Tiran’da bulunan Jordan Misja hapishanesinde mahkumlara yardım dağıtımı gerçekleştirdi. Mahkumların kullanımı için cezaevi yönetiminin talebi üzerine yatak ranza ve ilaç dağıtıldı.
Arnavutluk, Türkiye 01.05.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı ile Arnavutluk’ta faaliyet gösteren Alsar kurumu ortak düzenledikleri yardım çalışması kapsamında Tiran’da bulunan Jordan Misja hapishanesinde kalan ve ihtiyaç sahibi olan mahkumlara yardım malzemesi dağıttı. Cezaevi yönetimi tarafından gelen talep doğrultusunda yapılan yardım çalışması öncesi bir tören düzenlendi.

Cezaevinde düzenlenen törene İHH adına yönetim kurulu üyeleri Osman Atalay ve Yaşar Kutluay ile Alsar yetkilileri katıldı. Düzenlenen tören ile birlikte cezaevinde kalan mahkumlara sosyal yaşamlarında faydalanabilecekleri malzemeler ile yardım malzemeleri dağıtıldı.

Ayrıca törenin ardından İHH ve Alsar yetkilileri ile cezaevi yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirerek cezaevlerinde yaşanan zorluklar, eğitim faaliyetleri, cezaevlerindeki ihtiyaçlar, sosyal yaşamların iyileştirilmesi, işbirliğinin geliştirilmesi gibi çeşitli konular üzerinde görüşme yaptılar.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022