İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Balıkesir İHH gönüllüleri yetimlerle buluştu
Balıkesir İnsani Yardım Derneği (BİYAR), yetimler ve ailelerinin, sponsorları ile buluştuğu bir etkinlik gerçekleştirdi.
Türkiye 11.02.2014

BİYAR, 9 Şubat Pazar günü dönemsel ve sürekli olarak desteklediği yetimlerin ve ailelerinin, sponsorları ile buluştuğu bir program gerçekleştirdi. Otel Basri’de düzenlenen programa yerel gazete ve televizyonlardan basın mensupları da eşlik etti.Otel Basri’de düzenlenen programa yerel gazete ve televizyonlardan basın mensupları da eşlik etti.

BİYAR Yetim Birim Sorumlusu Safiye Elhan, burada yaptığı konuşmada, dünya yetimlerinin yaşam koşulları ve İHH’nın yetim faaliyetlerinden bahsetti. Program boyunca oyunlar oynayan çocuklarla yarışmalar düzenlendi. BİYAR gönüllüleri yarışma sonunda birinci olan çocuklara hikâye kitapları hediye etti.

Program sonunda büyük bir pasta kesildi. Bütün çocuklara ise tablet ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeler verildi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022