İHH İnsani Yardım Vakfı
Balıkesir İHH gönüllüleri yetimlerle buluştu
Balıkesir İnsani Yardım Derneği (BİYAR), yetimler ve ailelerinin, sponsorları ile buluştuğu bir etkinlik gerçekleştirdi.
Türkiye 11.02.2014

BİYAR, 9 Şubat Pazar günü dönemsel ve sürekli olarak desteklediği yetimlerin ve ailelerinin, sponsorları ile buluştuğu bir program gerçekleştirdi. Otel Basri’de düzenlenen programa yerel gazete ve televizyonlardan basın mensupları da eşlik etti.Otel Basri’de düzenlenen programa yerel gazete ve televizyonlardan basın mensupları da eşlik etti.

BİYAR Yetim Birim Sorumlusu Safiye Elhan, burada yaptığı konuşmada, dünya yetimlerinin yaşam koşulları ve İHH’nın yetim faaliyetlerinden bahsetti. Program boyunca oyunlar oynayan çocuklarla yarışmalar düzenlendi. BİYAR gönüllüleri yarışma sonunda birinci olan çocuklara hikâye kitapları hediye etti.

Program sonunda büyük bir pasta kesildi. Bütün çocuklara ise tablet ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeler verildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021