İHH İnsani Yardım Vakfı
Balkanlı öğrenciler vakfımızı ziyaret etti
Balkan coğrafyasından İstanbul’u ziyaret etmek için Türkiye’ye gelen 120 öğrenci, vakfımızın çalışmalarını yerinde görme fırsatı buldu.
Balkanlar 19.08.2013

Balkan Müslümanları Dayanışma Derneği’nin (BESADER) İstanbul’da misafir ettiği Balkan ülkelerinden gelen öğrenciler, İHH’yı ziyaret etti. Bosna Hersek, Arnavutluk, Romanya, Sırbistan, Karadağ, Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya gibi farklı ülkelerden İstanbul’a gelen öğrenciler, vakfımızın düzenlediği bir yemek programına katıldı.

İHH İnsani Yardım Vakfı genel merkezinde gerçekleşen buluşmada, öğrenciler İHH’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vakfımızın Balkanlar’da geçmişten bu yana yaptığı çalışmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden öğrencilere, Ümmet Senfonisi ve Mavi Marmara Belgeseli cd’si hediye edildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021