İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Balkanlı öğrenciler vakfımızı ziyaret etti
Balkan coğrafyasından İstanbul’u ziyaret etmek için Türkiye’ye gelen 120 öğrenci, vakfımızın çalışmalarını yerinde görme fırsatı buldu.
Balkanlar 19.08.2013

Balkan Müslümanları Dayanışma Derneği’nin (BESADER) İstanbul’da misafir ettiği Balkan ülkelerinden gelen öğrenciler, İHH’yı ziyaret etti. Bosna Hersek, Arnavutluk, Romanya, Sırbistan, Karadağ, Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya gibi farklı ülkelerden İstanbul’a gelen öğrenciler, vakfımızın düzenlediği bir yemek programına katıldı.

İHH İnsani Yardım Vakfı genel merkezinde gerçekleşen buluşmada, öğrenciler İHH’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vakfımızın Balkanlar’da geçmişten bu yana yaptığı çalışmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden öğrencilere, Ümmet Senfonisi ve Mavi Marmara Belgeseli cd’si hediye edildi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022