İHH İnsani Yardım Vakfı
Başkan kutlama çiçeklerini İHH'ya bağışladı
Nevşehir tarihinde ilk defa 3. kez üst üste Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver, çeşitli firma ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini İHH’ya bağışladı.
Türkiye 07.04.2014

Görkemli bir törenle başkanlık koltuğuna oturan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başkanlığını kutlamak için çeşitli firma ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlardan gelen 79 çiçeği İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağışlama kararı aldı.

Ünver, Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Suriye, Filistin, Arakan, Somali, Çad, Gana, Kosova ve Nijer gibi ülkelerde açlığın yanı sıra zulme uğramış insanlara din, dil, ırk farkı gözetmeksizin yardım elini uzatan İHH’ya şahsına gönderilen kutlama çiçeklerini göndererek katkı sağlamayı uygun gördüğünü belirtti.

İHH Nevşehir Koordinatörü Baki Öncel de, Belediye Başkanı Ünver’in bu jestinin oldukça önemli olduğunu belirterek, ''Mazlum ülke insanlarına karşı yürütülen bu çalışmalarda Belediye Başkanı Hasan Ünver’in katkısının oldukça önemli olduğunu biliyorum. Bu örnek davranış nedeniyle vakfımız adına Belediye Başkanımız sayın Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum” dedi.

İHH yöneticileri tarafından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bağışladığı çiçekler daha sonra satılarak, elde edilecek gelirler İHH Genel Merkezi’ne gönderilecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021