İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Başkan kutlama çiçeklerini İHH'ya bağışladı
Nevşehir tarihinde ilk defa 3. kez üst üste Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver, çeşitli firma ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini İHH’ya bağışladı.
Türkiye 07.04.2014

Görkemli bir törenle başkanlık koltuğuna oturan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başkanlığını kutlamak için çeşitli firma ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlardan gelen 79 çiçeği İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağışlama kararı aldı.

Ünver, Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Suriye, Filistin, Arakan, Somali, Çad, Gana, Kosova ve Nijer gibi ülkelerde açlığın yanı sıra zulme uğramış insanlara din, dil, ırk farkı gözetmeksizin yardım elini uzatan İHH’ya şahsına gönderilen kutlama çiçeklerini göndererek katkı sağlamayı uygun gördüğünü belirtti.

İHH Nevşehir Koordinatörü Baki Öncel de, Belediye Başkanı Ünver’in bu jestinin oldukça önemli olduğunu belirterek, ''Mazlum ülke insanlarına karşı yürütülen bu çalışmalarda Belediye Başkanı Hasan Ünver’in katkısının oldukça önemli olduğunu biliyorum. Bu örnek davranış nedeniyle vakfımız adına Belediye Başkanımız sayın Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum” dedi.

İHH yöneticileri tarafından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bağışladığı çiçekler daha sonra satılarak, elde edilecek gelirler İHH Genel Merkezi’ne gönderilecek.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022