İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Başkanımızdan Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyareti
İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ve vakfın Sakarya temsilcileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Türkiye 30.04.2014

Ziyarette konuşan İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Sakarya'da hayata geçirdikleri projelere katkılarından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na teşekkür etti. Yıldırım, "Adaletin, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada paylaşmayı seçmek ne güzel. Mazlumlara uzanan yardım eli olmak ne güzel. İyilik ve dayanışma kervanına katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.İHH'nın evrensel kardeşlik bilinciyle çıktığı hayır yolculuğunun önemine değinen Başkan Toçoğlu, "İHH, toplumlar arasındaki hayır köprüsü. Din, dil, ırk, mezhep ayırımı yapmadan tüm mazlumların ve yardıma muhtaçların sesi olan İHH'yı tebrik ediyoruz. Bugüne kadar her zaman yanınızda olduk, İnşallah bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek" ifadelerini kullandı.
 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022