İHH İnsani Yardım Vakfı
Başkanımızdan Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyareti
İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ve vakfın Sakarya temsilcileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Türkiye 30.04.2014

Ziyarette konuşan İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Sakarya'da hayata geçirdikleri projelere katkılarından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na teşekkür etti. Yıldırım, "Adaletin, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada paylaşmayı seçmek ne güzel. Mazlumlara uzanan yardım eli olmak ne güzel. İyilik ve dayanışma kervanına katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.İHH'nın evrensel kardeşlik bilinciyle çıktığı hayır yolculuğunun önemine değinen Başkan Toçoğlu, "İHH, toplumlar arasındaki hayır köprüsü. Din, dil, ırk, mezhep ayırımı yapmadan tüm mazlumların ve yardıma muhtaçların sesi olan İHH'yı tebrik ediyoruz. Bugüne kadar her zaman yanınızda olduk, İnşallah bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek" ifadelerini kullandı.
 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022