İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Bülent Yıldırım’a Kudüs hizmetkârı ödülü
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası ve öğrenci toplulukları tarafından, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’a Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü verildi.
Filistin 19.01.2022

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası, Ankara Üniversitesi Mescid-i Aksa Öğrenci Topluluğu ve Ankara Üniversitesi Akademik Düşünce Eğitim ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Tarık Sezai Karatepe ile 28 Haftalık Kudüs'ü Öğreniyorum Eğitim Programı”nın kapanış dersi yapıldı.

Filistin’e yönelik en büyük yardım organizasyonu

Programın sonunda, “Adım Adım Beytülmakdis Dersleri”nin sertifika programı ve Kudüs Hizmetkârları ödül töreni gerçekleştirildi.

Yavuz Sultan Selim Han'ın Kudüs'e girişinin yıldönümünde gerçekleştirilen ödül töreninde, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım'a Filistin’e yapılan dünyanın en geniş kapsamlı insani yardım etkinliği olan Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü Verildi.

Ödülü, Bülent Yıldırım adına İHH Ankara Şube Başkanı Hacı Bayram Şahin aldı.

whatsapp-image-2022-01-14-at-15.44.17.jpg

 

İlgili haberler
Tümünü gör
15 insani yardım TIR’ı Suriye’ye uğurlandı
15 insani yardım TIR’ı Suriye’ye uğurlandı
Suriye’de savaşın başladığı 2011 yılından bu yana milyonlarca ihtiyaç sahibine yardım götüren İHH, “İyilik Soğuk Geçirmez” sloganıyla yeni bir yardım kampanyası başlattı. Kampanya çerçevesinde, İHH Ümraniye Temsilciği tarafından Suriye’ye 15 TIR’lık yardım malzemesi gönderildi. TIR’lar için Ümraniye Belediyesi Merkez Garaj’ında uğurlama programı düzenlendi.
20.01.2023
Kur’an ve Sünnet Yolunda Grubu’ndan Suriyeli çocuklara mont desteği
Kur’an ve Sünnet Yolunda Grubu’ndan Suriyeli çocuklara mont desteği
“Her Ay Bir Proje” sloganıyla yola çıkan Kur’an ve Sünnet Yolunda Grubu, İHH ile koordineli olarak Suriye’nin çeşitli bölgelerindeki 6 bin 255 çocuğa mont dağıtımı yaptı.
18.01.2023
İHH’dan Suriye’de son bir yılda 700 bin kişiye yardım
İHH’dan Suriye’de son bir yılda 700 bin kişiye yardım
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriye'nin çeşitli bölgelerinde yaşayan savaş mağduru sivillere, 2022 yılı içerisinde 51 bin ton ağırlığında 2 bin 43 TIR dolusu insani yardım malzemesi ulaştırıldı.
10.01.2023