İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Bülent Yıldırım’a Kudüs hizmetkârı ödülü
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası ve öğrenci toplulukları tarafından, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’a Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü verildi.
Filistin 19.01.2022

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası, Ankara Üniversitesi Mescid-i Aksa Öğrenci Topluluğu ve Ankara Üniversitesi Akademik Düşünce Eğitim ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Tarık Sezai Karatepe ile 28 Haftalık Kudüs'ü Öğreniyorum Eğitim Programı”nın kapanış dersi yapıldı.

Filistin’e yönelik en büyük yardım organizasyonu

Programın sonunda, “Adım Adım Beytülmakdis Dersleri”nin sertifika programı ve Kudüs Hizmetkârları ödül töreni gerçekleştirildi.

Yavuz Sultan Selim Han'ın Kudüs'e girişinin yıldönümünde gerçekleştirilen ödül töreninde, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım'a Filistin’e yapılan dünyanın en geniş kapsamlı insani yardım etkinliği olan Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü Verildi.

Ödülü, Bülent Yıldırım adına İHH Ankara Şube Başkanı Hacı Bayram Şahin aldı.

whatsapp-image-2022-01-14-at-15.44.17.jpg

 

İlgili haberler
Tümünü gör
İHH kuraklık yaşanan Doğu Afrika için çalışma başlatıyor
İHH kuraklık yaşanan Doğu Afrika için çalışma başlatıyor
Doğu Afrika büyük bir kuraklıkla karşı karşıya. Özellikle bölge ülkeleri Etiyopya, Somali ve Kenya, kuraklık nedeniyle zor günler yaşıyor. İHH İnsani Yardım Vakfı, kuraklıktan etkilenen ülkelere yardım ulaştırmak için harekete geçti.
15.09.2022
Savaş mağduru 25 bin aileye et yardımı
Savaş mağduru 25 bin aileye et yardımı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, Suriye’nin İdlib ve Halep ili kırsalındaki çadır kent ve kamplarda yaşayan 25 bin aileye et yardımı yapıldı.
Adak-Akika, Kurban
15.09.2022
İHH’dan 96 Aileye yeni yuva
İHH’dan 96 Aileye yeni yuva
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye’nin Halep kentine bağlı İhtimlat kasabasında 96 evi ailelere teslim etti.
22.08.2022