İHH İnsani Yardım Vakfı
Bülent Yıldırım’a Kudüs hizmetkârı ödülü
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası ve öğrenci toplulukları tarafından, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’a Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü verildi.
Filistin 19.01.2022

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası, Ankara Üniversitesi Mescid-i Aksa Öğrenci Topluluğu ve Ankara Üniversitesi Akademik Düşünce Eğitim ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Tarık Sezai Karatepe ile 28 Haftalık Kudüs'ü Öğreniyorum Eğitim Programı”nın kapanış dersi yapıldı.

Filistin’e yönelik en büyük yardım organizasyonu

Programın sonunda, “Adım Adım Beytülmakdis Dersleri”nin sertifika programı ve Kudüs Hizmetkârları ödül töreni gerçekleştirildi.

Yavuz Sultan Selim Han'ın Kudüs'e girişinin yıldönümünde gerçekleştirilen ödül töreninde, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım'a Filistin’e yapılan dünyanın en geniş kapsamlı insani yardım etkinliği olan Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü Verildi.

Ödülü, Bülent Yıldırım adına İHH Ankara Şube Başkanı Hacı Bayram Şahin aldı.

whatsapp-image-2022-01-14-at-15.44.17.jpg

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Azerbaycan’da şehit aileleri ve gaziler için iftar programı
Azerbaycan’da şehit aileleri ve gaziler için iftar programı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinin Ağdam ilinde şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.
Ramazan
30.04.2022
İHH'dan Afganistan’a Ramazan yardımı
İHH'dan Afganistan’a Ramazan yardımı
İHH İnsani Yardım Vakfı Afganistan’daki Ramazan çalışmaları kapsamında 2 bin 400 ihtiyaç sahibi aileye kumanya dağıtırken, 2 bin 600 kişiye de iftarlık ikram etti. İHH ayrıca, 150 ton buğday tohumu ve 38 bin 100 adet meyve fidanını da ihtiyaç sahibi çiftçilere ulaştırdı.
Yetim
30.04.2022
Yemenli ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı
Yemenli ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı
Yemen’de Ramazan çalışmaları yürüten İHH İnsani Yardım Vakfı, hayırseverlerin yardımlarını ülkedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. İHH bu kapsamda, Yemenli 4 bin 549 aileye gıda kolisi dağıtırken, 8 bin kişiye de iftarlık ikramında bulundu.
26.04.2022