İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

Bülent Yıldırım’a Kudüs hizmetkârı ödülü
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası ve öğrenci toplulukları tarafından, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’a Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü verildi.
Filistin 19.01.2022

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kudüs Araştırma Merkezi, Genç Kudüs Şurası, Ankara Üniversitesi Mescid-i Aksa Öğrenci Topluluğu ve Ankara Üniversitesi Akademik Düşünce Eğitim ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Tarık Sezai Karatepe ile 28 Haftalık Kudüs'ü Öğreniyorum Eğitim Programı”nın kapanış dersi yapıldı.

Filistin’e yönelik en büyük yardım organizasyonu

Programın sonunda, “Adım Adım Beytülmakdis Dersleri”nin sertifika programı ve Kudüs Hizmetkârları ödül töreni gerçekleştirildi.

Yavuz Sultan Selim Han'ın Kudüs'e girişinin yıldönümünde gerçekleştirilen ödül töreninde, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım'a Filistin’e yapılan dünyanın en geniş kapsamlı insani yardım etkinliği olan Mavi Marmara organizasyonu sebebiyle Kudüs Hizmetkârı Ödülü Verildi.

Ödülü, Bülent Yıldırım adına İHH Ankara Şube Başkanı Hacı Bayram Şahin aldı.

whatsapp-image-2022-01-14-at-15.44.17.jpg

 

İlgili haberler
Tümünü gör
6 bin 500 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye desteği
6 bin 500 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye desteği
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından hazırlanan 6 bin 500 adet okul çantası ve kırtasiye seti Suriye’deki öğrencilere dağıtıldı.
22.11.2023
Suriye’deki yetim ailelerine koyun desteği
Suriye’deki yetim ailelerine koyun desteği
İHH İnsani Yardım Vakfı ve Bosna Hersek merkezli Merhamet Derneği tarafından Suriye’nin İdlib ve Afrin bölgelerinde yaşayan yetim ailelerine, süt satıp gelir temin edebilmeleri için koyun desteği verildi.
21.11.2023
İHH’dan Sudanlı savaş mağdurlarına gıda desteği
İHH’dan Sudanlı savaş mağdurlarına gıda desteği
Sudan, 15 Nisan’dan bugüne devam eden iç karışıklık sebebiyle yakın tarihin en büyük insani krizlerinden biriyle karşı karşıya. Ülkede milyonlarca insan; içme suyuna, temel gıda, temizlik ve barınma malzemelerine ihtiyaç duyuyor. Çatışmaların hemen ardından ülkeye yönelik yardım çalışmalarına başlayan İHH, son olarak 408 aileye gıda malzemesi desteğinde bulundu.
16.11.2023