İHH İnsani Yardım Vakfı
Bursa İHH’dan Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe’ye ziyaret
Bursa İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Türkiye 14.02.2013

Bursa İHH Yönetim Kurulu, 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında devam edecek olan “Yetimlere Dünyanızda Yer Açın” kampanyası çalışmaları kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye ile birlikte toplam 41 ülke ve bölgede 230 farklı proje gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında gerçekleştirilen ziyarete, Bursa İHH Başkanı Hüseyin Kaptan ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.



Yetim günleri kapsamındaki yapılacak faaliyetler hakkında bilgilendirme yapılan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İHH’nın yapmış oldu hayırlı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek “ İHH’nın Osmanlı hinterlandında, özellikle balkanlardaki çalışmalarına her zaman katkıda bulunduk ve bu günden sonrada katkıda bulunmaya hazırız.” dedi.

16 Mart 2013 tarihinde Merinos Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Yetim Gecesi’ne davet edilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe programa katılacağını söyleyerek Yetim Dayanışma Günleri faaliyetlerinde İHH’ya başarılar diledi.


 

İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021