İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Bursa İHH’dan Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe’ye ziyaret
Bursa İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Türkiye 14.02.2013

Bursa İHH Yönetim Kurulu, 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında devam edecek olan “Yetimlere Dünyanızda Yer Açın” kampanyası çalışmaları kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye ile birlikte toplam 41 ülke ve bölgede 230 farklı proje gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında gerçekleştirilen ziyarete, Bursa İHH Başkanı Hüseyin Kaptan ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.Yetim günleri kapsamındaki yapılacak faaliyetler hakkında bilgilendirme yapılan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İHH’nın yapmış oldu hayırlı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek “ İHH’nın Osmanlı hinterlandında, özellikle balkanlardaki çalışmalarına her zaman katkıda bulunduk ve bu günden sonrada katkıda bulunmaya hazırız.” dedi.

16 Mart 2013 tarihinde Merinos Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Yetim Gecesi’ne davet edilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe programa katılacağını söyleyerek Yetim Dayanışma Günleri faaliyetlerinde İHH’ya başarılar diledi.


 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022