İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Bursa’dan Suriye’ye 3 kamyon yardım malzemesi
81 ilden 81 kamyon yardım malzemesi projesinde ilk yardımlar Bursa İnsani Yardım Derneği’nden geldi. Proje kapsamında yapılan çalışmalarda Suriye’ye gönderilmek üzere 3 kamyon malzeme temin edildi. Bu
Suriye, Türkiye 17.09.2012

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye halkı için Hatay’da oluşturduğu kriz masası tarafından koordine edilen yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Son olarak Bursa’dan yola çıkan 3 kamyon yardım Cilvegözü sınır kapısından geçirilerek, İHH ve Bursa İYD ekipleri tarafından İdlip çevresinde ve Türkiye sınırına yakın yerlerde bekleyen sığınmacılara dağıtıldı.

Kamyonlarda bulunan 45 ton gıda malzemesi, bin adet çocuk bezi, 2.5 ton tahin helvası, 4 bin adet havlu ve bin 500 adet nevresim takımı Suriye halkına ulaştırıldı.

Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022