İHH İnsani Yardım Vakfı
Büyük Birlik Partisi’nden İHH’ya destek ziyareti
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan ve BBP Genel Başkan Danışmanı Tolga Aral, İHH İnsani Yardım Vakfı’na destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 29.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Karacan, son günlerde İHH’ya karşı yürütülen kara propaganda operasyonlarının farkında olduklarını belirterek, BBP olarak bu durum karşısında İHH’ya destek verdiklerini söyledi.

İHH’nın yaptığı çalışmaların herkes tarafından bilindiğini ve takdir edildiğini söyleyen Karacan, özellikle yurt dışında Türkiye adına yapılan çalışmaların övgüye değer olduğunu da belirtti.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022