İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Büyük Birlik Partisi’nden İHH’ya destek ziyareti
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan ve BBP Genel Başkan Danışmanı Tolga Aral, İHH İnsani Yardım Vakfı’na destek ziyaretinde bulundu.
Türkiye 29.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Sekreteri Yaşar Kutluay ve İHH Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Karacan, son günlerde İHH’ya karşı yürütülen kara propaganda operasyonlarının farkında olduklarını belirterek, BBP olarak bu durum karşısında İHH’ya destek verdiklerini söyledi.

İHH’nın yaptığı çalışmaların herkes tarafından bilindiğini ve takdir edildiğini söyleyen Karacan, özellikle yurt dışında Türkiye adına yapılan çalışmaların övgüye değer olduğunu da belirtti.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022