İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Çadır kentteki Suriyeli çocuklara bayram hediyesi
Suriye’de aylardır devam eden çatışmalarda yüzlerce insan hayatını kaybetti, yüzlercesi de yaralandı. Suriye ordusunun düzenlediği operasyonlardan kaçan sınır bölgesindeki halk ise Türkiye’ye sığındı.
Suriye 10.08.2011

İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri  “3.000 Boncukla Çadır Kentte 3.000 Gülücük” isimli bir kampanya başlattı. Bu çalışma çerçevesinde Türkiye sınırındaki çadır kentlerde yaşayan çocuklara oyuncak ve takıdan oluşan hediyeler gönderilecek.

Vakfımızın gönüllüleri tarafından başlatılan kampanya 15 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen oyuncaklar ve takılar, bayram öncesinde Suriyeli mülteci çocuklara verilmek üzere sınır kamplarına gönderilecek.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022