İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Çankırı’da Filistin kermesi
‘‘Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ organizasyonuna destek vermek için Çankırı gönüllülerince kermes açıldı. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin’e gönderilecek.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 18.04.2010

Gemilerle ambargo altındaki Gazze halkına yardım çalışmasına destek için  Çankırı’da bir kermes açıldı. Belediye Fuayesinde gerçekleştirilen kermesin açılışına Belediye Başkan Vekili Mithat Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Haskılıç, Karatekin Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doçent Köksal Büyük, İHH İnsani Yardım Vakfı Çankırı Gönüllü sorumlusu Hasan Kale ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hasan Kale, kermesten elde edilecek gelirin Filistin çalışmasına bağışlanacağını söyledi. Kale, tüm dünyadaki vicdan sahibi insanların ortak sesi haline gelen bu konvoyda Çankırı halkı olarak yer alacaklarını ifade etti. Kermes 3 gün sürecek.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022