İHH İnsani Yardım Vakfı
Çankırı’da Filistin kermesi
‘‘Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ organizasyonuna destek vermek için Çankırı gönüllülerince kermes açıldı. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin’e gönderilecek.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 18.04.2010

Gemilerle ambargo altındaki Gazze halkına yardım çalışmasına destek için  Çankırı’da bir kermes açıldı. Belediye Fuayesinde gerçekleştirilen kermesin açılışına Belediye Başkan Vekili Mithat Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Haskılıç, Karatekin Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doçent Köksal Büyük, İHH İnsani Yardım Vakfı Çankırı Gönüllü sorumlusu Hasan Kale ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hasan Kale, kermesten elde edilecek gelirin Filistin çalışmasına bağışlanacağını söyledi. Kale, tüm dünyadaki vicdan sahibi insanların ortak sesi haline gelen bu konvoyda Çankırı halkı olarak yer alacaklarını ifade etti. Kermes 3 gün sürecek.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021