İHH İnsani Yardım Vakfı
Cezayir milletvekillerinden İHH’ ya nezaket ziyareti
Cezayir’den ülkemize gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.
Cezayir, Türkiye 18.03.2014

Çeşitli görüşmelerde bulunmak için Türkiye’ ye gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Cezayir’li heyeti İHH yönetim kurulu üyesi İzzet Şahin ağırladı. Şahin görüşme esnasında heyete İHH’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Cezayir’li heyet İHH’nın tüm dünyada yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirirken İHH’nın bu çalışmalarını benimsediklerini ve örnek aldıklarını söylediler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan heyetin konsey başkanı sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Biz bir bütünün parçalarıyız bizi parçaladılar bizim parçalanmamız önemli değil bunun farkındayız önemli olan bu parçaları bir araya getirmek" dedi

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021