İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Cezayir milletvekillerinden İHH’ ya nezaket ziyareti
Cezayir’den ülkemize gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.
Cezayir, Türkiye 18.03.2014

Çeşitli görüşmelerde bulunmak için Türkiye’ ye gelen ve aralarında milletvekillerinin de bulunduğu 9 kişilik heyet vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundu.

Cezayir’li heyeti İHH yönetim kurulu üyesi İzzet Şahin ağırladı. Şahin görüşme esnasında heyete İHH’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Cezayir’li heyet İHH’nın tüm dünyada yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirirken İHH’nın bu çalışmalarını benimsediklerini ve örnek aldıklarını söylediler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan heyetin konsey başkanı sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Biz bir bütünün parçalarıyız bizi parçaladılar bizim parçalanmamız önemli değil bunun farkındayız önemli olan bu parçaları bir araya getirmek" dedi

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022