İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Copenhagen University College'den İHH'ya ziyaret
Copenhagen University College Uluslararası Sosyal Hizmetler Bölümü'nden 20 kişilik öğrenci ve akademisyen grubu, İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi'ni ziyaret etti.
02.05.2024

İHH Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Talha Keskin ve İHH Uluslararası Partnerlikler Birim Koordinatörü Hatice Kübra Koçak ile görüşen akademisyen ve öğrenciler, İHH'nın uluslararası insani yardım alanındaki tecrübelerini dinledi.

İnsani yardım çalışmaları ve İHH'nın faaliyetleri hakkında sunumların yapıldığı ziyarette öğrenciler, insani yardım çalışmalarına ilişkin sorular yöneltti.  

Misafir heyet, çalışmaları sebebiyle İHH'ya teşekkür etti.

haber2.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Islamska Zajednica Bosna Hersek Rijaset ve HO Merhamet Bosna kurumları ile Suriye'de iki okulun açılışını gerçekleştirdi.
13.06.2024
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İHH İnsani Yardım Vakfı İstanbul Yetim Birimi tarafından, İstanbul’da ikamet eden yetim çocukların katıldığı karne şenliği programı düzenlendi. “Gazze Kardeşlik Şenliği” ismi verilen program, Fatih Mimar Sinan Stadı’nda gerçekleştirildi.
10.06.2024
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024