İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Çorum İHH 100 mülteci aileye gıda yardımı ulaştırdı
Tespit edilen ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri ulaştırıldı.
Türkiye 29.05.2012

Dünyanın 120 ülkesinde ve bölgesinde yardım çalışmalarını devam ettiren İHH  İnsani Yardım Vakfı Çorum’daki Gönüllüleri aracılığıyla 100 mülteci aileye gıda yardımı ulaştırdı. 

İHH Çorum Gönüllülerinin tespit ettiği muhtaç mülteci aileler ziyaret edildi. Tespit edilen ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri ulaştırıldı.

Yapılan ziyaretlerde mültecilerin ciddi anlamda yardıma muhtaç oldukları, kaldıkları evlerin rutubetli ve durmaya uygun olmadığı gözlendi. Özellikle çocukların gereği gibi beslenemediği ve bazılarının ciddi hasta olduğu anlaşıldı.

İHH Çorum Gönüllüsü Selim Özkabakçı “Duyarlı halkımızı kendi çevrelerinde bulunan bu insanlara destek olmaya çağırıyoruz” diye konuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022