İHH İnsani Yardım Vakfı
Çorum’da Filistin kermesi
Geçtiğimiz günlerde, ‘‘ Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek vermek için ortak karar alan Çorum’daki STK’lar, proje yararına kermes açtı. Kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda v
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 06.04.2010

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için Çorum’da İHH gönüllüsü bayanlar tarafından kermes d mp;uuml;zenlendi. Kermese Çorum’da bulunan sivil toplum kuruluşları da destek veriyor. Çorum Gazi Cad No:48 de hizmet verecek olan kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda ve el işçiliği ürünleri satışa sunuldu. 10 gün boyunca açık kalacak kermesin geliri “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine aktarılacak.

[video-41]

Kermesin açılışında bir konuşma yapan İHH’nın Çorum gönüllü yardım koordinatörü Selim Özkabakçı bir konuşma yaptı. Özkabakçı kermese emeği geçen herkese teşekkür etti. Kermese İHH ile ortak hareket eden İlke-Der, Özgür-Der Çorum Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi, İhsan Derneği, Çorum Ehl-i Beyt Vakfı ve Müşfik Derneği de destek verdi.


İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021