İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Çorum’da Filistin kermesi
Geçtiğimiz günlerde, ‘‘ Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek vermek için ortak karar alan Çorum’daki STK’lar, proje yararına kermes açtı. Kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda v
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 06.04.2010

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım” projesine destek vermek için Çorum’da İHH gönüllüsü bayanlar tarafından kermes d mp;uuml;zenlendi. Kermese Çorum’da bulunan sivil toplum kuruluşları da destek veriyor. Çorum Gazi Cad No:48 de hizmet verecek olan kermeste İHH gönüllüsü hanımların gıda ve el işçiliği ürünleri satışa sunuldu. 10 gün boyunca açık kalacak kermesin geliri “Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine aktarılacak.

[video-41]

Kermesin açılışında bir konuşma yapan İHH’nın Çorum gönüllü yardım koordinatörü Selim Özkabakçı bir konuşma yaptı. Özkabakçı kermese emeği geçen herkese teşekkür etti. Kermese İHH ile ortak hareket eden İlke-Der, Özgür-Der Çorum Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi, İhsan Derneği, Çorum Ehl-i Beyt Vakfı ve Müşfik Derneği de destek verdi.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022