İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
CZN Burak depremden etkilenen çocuklarla buluştu
CZN Burak olarak bilinen şef Burak Özdemir, İHH koordinesinde Hatay’da depremden etkilenen çocuklarla buluştu. Özdemir ziyaretinde, çocuklara hamburger ikram etti, oyuncak dağıttı ve onlarla birlikte çizgi film izleyerek moral verdi.
10.03.2023

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan ve 11 ili etkileyen depremler sonrası Türkiye’nin dört bir yanından deprem bölgelerine destekler ulaştırıldı ve ulaştırılmaya devam ediliyor. Depremden etkilenen illere destek olmak için harekete geçen isimlerden biri de CZN Burak olarak tanınan şef Burak Özdemir. Depremin ilk günlerinden itibaren çeşitli yardım çalışmalarında bulunan Özdemir, son olarak İHH koordinesinde Hatay’da depremden etkilenen çocuklarla bir araya geldi.

5.jpg

Önce hamburger, sonra çizgi film

İstanbul’dan karavanına yüklediği hamburger malzemeleriyle Hatay’a gelen Özdemir, kendi hazırladığı hamburgerleri çocuklara ikram etti. İHH’nın destek verdiği ziyarette oyuncak dağıtımında da bulunan Özdemir, çocuklarla birlikte patlamış mısır eşliğinde çizgi film izledi.

2.jpg

Genç İHH ekipleri pamuk şeker palyaço gösterisi, şişme oyun parkları ile çocukların güzel anlar

Özdemir ve çocuklar ayrıca, Genç İHH tarafından kurulan oyun alanında uçurtma uçurdu. Alanda, Genç İHH tarafından çocuklara pamuk şeker dağıtıldı.     

3.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın öncülüğünde, İsrail’in Gazze’deki işgal ve soykırımına karşı Ümraniye'de yürüyüş düzenlendi. Son Durak Camii önünden başlayan yürüyüş, Ümraniye Metro İstasyonu’nda sona erdi. Yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin'e destek mesajı verdi.
12.05.2024
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. İHH Yetim Çalışmalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Başer’in proje hakkında sunum yaptığı toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Yapıcı ve projeyle ilgili görevlendirilen ilçe koordinatörleri katıldı.
Yetim
10.05.2024
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği Başkanı Jasmin Redjepi, İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette, bölgede yapılan ve yapılması planlanan insani yardım çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
08.05.2024