İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
CZN Burak depremden etkilenen çocuklarla buluştu
CZN Burak olarak bilinen şef Burak Özdemir, İHH koordinesinde Hatay’da depremden etkilenen çocuklarla buluştu. Özdemir ziyaretinde, çocuklara hamburger ikram etti, oyuncak dağıttı ve onlarla birlikte çizgi film izleyerek moral verdi.
10.03.2023

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan ve 11 ili etkileyen depremler sonrası Türkiye’nin dört bir yanından deprem bölgelerine destekler ulaştırıldı ve ulaştırılmaya devam ediliyor. Depremden etkilenen illere destek olmak için harekete geçen isimlerden biri de CZN Burak olarak tanınan şef Burak Özdemir. Depremin ilk günlerinden itibaren çeşitli yardım çalışmalarında bulunan Özdemir, son olarak İHH koordinesinde Hatay’da depremden etkilenen çocuklarla bir araya geldi.

5.jpg

Önce hamburger, sonra çizgi film

İstanbul’dan karavanına yüklediği hamburger malzemeleriyle Hatay’a gelen Özdemir, kendi hazırladığı hamburgerleri çocuklara ikram etti. İHH’nın destek verdiği ziyarette oyuncak dağıtımında da bulunan Özdemir, çocuklarla birlikte patlamış mısır eşliğinde çizgi film izledi.

2.jpg

Genç İHH ekipleri pamuk şeker palyaço gösterisi, şişme oyun parkları ile çocukların güzel anlar

Özdemir ve çocuklar ayrıca, Genç İHH tarafından kurulan oyun alanında uçurtma uçurdu. Alanda, Genç İHH tarafından çocuklara pamuk şeker dağıtıldı.     

3.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Türkiye’deki Moritanyalılar Topluluğu Derneği, Moritanya Türkiye Mezunları Derneği ve Uluslararası Şenkit Minaresi Derneği yönetici ve üyeleri İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
02.03.2023
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremin hemen ardından İHH ekipleri arama kurtarma ve yardım çalışmaları için harekete geçti. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da sabahın ilk ışıklarıyla İstanbul’dan deprem bölgesine doğru yola çıktı. İHH Youtube Ekibi, 7 gün boyunca Yıldırım’ı takip ederek koordinasyon sürecini kayıt altına aldı. “Oradaydık!” Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında.
16.02.2023
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağlı Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde depremden etkilenen bin çocuğa uzman ekiplerce psikososyal destek hizmeti veriliyor.
15.02.2023