İHH İnsani Yardım Vakfı
Denizli’den Filistin halkına destek kermesi
Denizli’de İHH gönüllüleri ve TGTV’ye üye dernek ve vakıfların destekleri ile Filistin kermesi yapıldı. 3 gün açık kalan kermesten elden edilen gelir, vakfımızın gemi çalışmasına bağışlandı.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 13.05.2010

Vakfımız tarafından organize edilen ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için Denizli’de kermes açıldı. Denizli’de bulunan İHH gönüllüleri ve TGTV'ye üye dernek ve vakıfların iştirakleriyle düzenlenen kermes 3 gün açık kaldı. Filistin halkına destek vermek için tertip edilen kermese Çağlayan Eği tim Kültür ve Dayanışma Derneği, Gökkuşağı Derneği, Şafak Yıldızı Derneği, Ensar Vakfı ve Yeni Nesil Derneği gibi STK’lar büyük destek verdi. Kermesten elde edilen tüm gelir, İHH 'nın Gazze’de yaşanan ambargoyu deniz yolu ile delmek için başlattığı ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına bağışlandı. Kermeste el emeği göz nuru ürünlerin yanı sıra, gıda ve kitap satışı yapıldı.


İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021