İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Denizli’den Filistin halkına destek kermesi
Denizli’de İHH gönüllüleri ve TGTV’ye üye dernek ve vakıfların destekleri ile Filistin kermesi yapıldı. 3 gün açık kalan kermesten elden edilen gelir, vakfımızın gemi çalışmasına bağışlandı.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 13.05.2010

Vakfımız tarafından organize edilen ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına destek vermek için Denizli’de kermes açıldı. Denizli’de bulunan İHH gönüllüleri ve TGTV'ye üye dernek ve vakıfların iştirakleriyle düzenlenen kermes 3 gün açık kaldı. Filistin halkına destek vermek için tertip edilen kermese Çağlayan Eği tim Kültür ve Dayanışma Derneği, Gökkuşağı Derneği, Şafak Yıldızı Derneği, Ensar Vakfı ve Yeni Nesil Derneği gibi STK’lar büyük destek verdi. Kermesten elde edilen tüm gelir, İHH 'nın Gazze’de yaşanan ambargoyu deniz yolu ile delmek için başlattığı ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ çalışmasına bağışlandı. Kermeste el emeği göz nuru ürünlerin yanı sıra, gıda ve kitap satışı yapıldı.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022