İHH İnsani Yardım Vakfı
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
10.05.2021

Engel tanımayan bir hikaye, insanlara örnek bir hayat... Yaşadığı tüm zorluklara rağmen kendini hayra adayan Sevgi Akyıl, “İnsanlara tavsiyem; sıfır beklenti içerisinde olsunlar. En başa, hedeflerine Allah'ın rızasını ve mazlumların duasını koysunlar. Çarşıya çıktığımda yürüyemeyen ya da zor durumda olan büyüklerimizi gördüğümde ilk önce yardıma ben giderim” diyor. 

20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla büyük takdir toplayan Sevgi Akyıl'ın İyilik Hikayesini izlemek için: 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022