İHH İnsani Yardım Vakfı
Erzincan’daki kurumlara ziyaret
İHH’nın partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yetkilileri Erzincan’daki kurumları ziyaret etti.
Türkiye 06.02.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Erzincan’daki partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yönetimi, vakfın faaliyetlerini anlatmak için 2013 Aralık ayında il içerisindeki kurumlara ziyaretlerde bulundu.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Erzincan İl Müftüsü Galip Akın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Muammer Doğan ziyaret edilerek KEYDER ve İHH faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in talebi doğrultusunda, tüm okul müdürlerine Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) başkanı Alaattin Önel tarafından, öğretmenevinde “Her Sınıfın Bir Kardeşi Yetim Var” kampanyası sunumu gerekleştirildi ve okul müdürlerinin desteği istendi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022