İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Erzincan’daki kurumlara ziyaret
İHH’nın partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yetkilileri Erzincan’daki kurumları ziyaret etti.
Türkiye 06.02.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Erzincan’daki partner kuruluşu Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) yönetimi, vakfın faaliyetlerini anlatmak için 2013 Aralık ayında il içerisindeki kurumlara ziyaretlerde bulundu.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Erzincan İl Müftüsü Galip Akın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Muammer Doğan ziyaret edilerek KEYDER ve İHH faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in talebi doğrultusunda, tüm okul müdürlerine Erzincan Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) başkanı Alaattin Önel tarafından, öğretmenevinde “Her Sınıfın Bir Kardeşi Yetim Var” kampanyası sunumu gerekleştirildi ve okul müdürlerinin desteği istendi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022