İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

Fatih Bacağıkırık’ı dualarla defnettik…
Geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden İHH İnsani Yardım Vakfımızın Prodüksiyon Birimi Koordinatörü Fatih Bacağıkırık’ı İstanbul’da dualarla defnettik.
11.10.2023

Vakfımızda uzun yıllardır gönüllü ve profesyonel olarak görev alan Prodüksiyon Birimi Koordinatörümüz Fatih Bacağıkırık, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 10 Ekim 2023 Çarşamba günü 40 yaşında İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Fatih Bacağıkırık, birçok mazlum coğrafyanın sesini tüm dünyaya duyurmak için bağımsız görüntü yönetmeni ve kameraman olarak sayısız başarılı yapımda yer aldı.

whatsapp-image-2023-10-11-at-22.02.34.jpeg

Türkiye’de öğrenci çalışmaları yapan çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev üstleniyordu.

İHH İnsani Yardım Vakfımızın birçok faaliyetinde de aktif hizmetlerde bulundu.

1.jpg

Bugün, Fatih Bacağıkırık’ı Fatih Camii’nde ailesi, akrabaları ve dostları olarak hep birlikte kıldığımız cenaze namazının ardından Silivrikapı Mezarlığı’na dualarla defnettik.

4.jpg

İHH İnsani Yardım Vakfı olarak Fatih kardeşimizi kaybetmiş olmanın hüznünü yaşıyoruz. Yetimlere hamilik ve mazlumların sesi olmak için verdiği tüm mücadelelere şahidiz. Bu vesileyle kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

İlgili haberler
Tümünü gör
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık protokol
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık protokol
Millî Eğitim Bakanlığı ve İHH İnsani Yardım Vakfı arasında, İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık iş birliği protokolü imzalandı.
Yetim
20.11.2023
İHH AidEx 2023’e katıldı
İHH AidEx 2023’e katıldı
Dünyanın önde gelen insani yardım ve afet yardımı etkinliklerinden olan AidEx 2023, İsviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleşti. Etkinliğe, İHH İnsani Yardım Vakfı da katıldı.
03.11.2023
Tüm Türkiye’den araçlarla İncirlik’e gidiyoruz!
Tüm Türkiye’den araçlarla İncirlik’e gidiyoruz!
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Gazze’de yaşanan insani felakete harekete geçmek ve sivil bir tepki oluşturmak amacıyla Türkiye genelinden araçlarla İncirlik Üssü’ne gidilmesi için konvoy organize edileceğini duyurdu. Açıklamada, ‘‘Cuma günü İstanbul’dan yola çıkacağız. İlleri gezeceğiz ve İncirlik Üssü'ne gideceğiz.’’ denildi.
31.10.2023