İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH kadın gönüllüleri çalışmalarına hız verdi
Vakfımızın İstanbul kadın gönüllüleri ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek için çalışmalarına devam ediyor.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 28.04.2010

İHH’nın çalışmalarında aktif olarak görev yapan kadın gönüllüler, kermesler, sergiler, toplantılar düzenleyerek gemi hareketine katkıda bulunmaya çalışıyorlar.

Zeytinburnu’nda bulunan gönüllülerimiz, gemi filosuna destek vermek için fotoğraf sergisi ve gıda kermesi düzenlediler. Bu çalışmalardan elde edilen gelir ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’’ hareketine bağışlandı.

Avcılar İlim Kültür ve Hizmet Vakfı ve Beylikdüzü İHH kadın gönüllüleri de gemi filosuna destek için kahvaltı programı organize ettiler. Küçükçekmece Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleşen  programa 250 kişi katıldı. Programın başında sinevizyon gösterimi ile İHH çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verildi. Programda düzenlenen müzayedenin geliri İHH’ya bağışlandı. İHH Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Kutluay yaptığı konuşmada gemi çalışmasında gelinen son durumu anlattı. Ramazan Kayan hoca ise konuşmasında Filistin davasının önemi hakkında bilgi verdi. Bütün Müslümanların Filistin’e sahip çıkması gerektiğini vurguladı. 

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022