İHH İnsani Yardım Vakfı
Filistin Gecesi’ne büyük ilgi
İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde dopdolu bir "Filistin Gecesi" düzenlendi. İHH gönüllülerinden Yasemin Özata ve Zeynep Bilirli’nin organizesiyle düzenlenen gecede elde
Türkiye 24.11.2011

Filistin Gecesi’nde salonu dolduran konuklara, Serdar Tuncer şiir, Mustafa Cihat, Ömer Karaoğlu ve Grup Genç de ezgilerini seslendirirken, İHH Ortadoğu Masası Koordinatörü Hasan Aynacı da Filistin’de halen devam eden zulmü anlattı. Gecede elde edilen gelir, Filistin’de yaşanan ambargo ve savaş nedeniyle yetim kalan çocuklara gönderilmek üzere vakfımıza bağışlandı.

İHH Ortadoğu Masası Koordinatörü Hasan Aynacı’nın konuşması ile başlayan gecenin sunuculuğunu İbrahim İnecik yaptı. Aynacı, Filistin tarihinden ve halen halkın maruz kaldığı abluka zulmünden söz ettiği konuşmasını, Filistin meselesine sahip çıktıkları için salonu dolduran konuklara teşekkür ederek bitirdi. Mustafa Cihat, Serdar Tuncer, Ömer Karaoğlu, Grup Genç ezgi ve şiirleriyle geceye renk katarken, semazen ekibi de gerçekleştirdiği sema gösterisiyle geceye damgasını vurdu.

Konser öncesi açılan stantta yine gönüllülerin ürettirdikleri anahtarlıklar, bileklikler, Mavi Marmara kumbaraları satılarak, geliri Filistin’de yetim kalan çocuklara gönderilmek üzere vakfımıza bağışlandı

Online Bağış için Tıklayın

Banka Hesap Numaraları için Tıklayın

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021