İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Filistin’e destek için Fındıklı’dan Eminönü’ne yürünecek
İHH'nın öncülük ettiği ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerinin üçüncüsü 24 Aralık Pazar günü Eminönü’nde gerçekleştirilecek. Yürüyüş eylemi, Fındıklı Tramvay Durağı’ndan saat 13:30’da başlayacak ve Eminönü Meydanı’nda sona erecek.
21.12.2023

Apertheid rejimi işgalci İsrail, 24 Aralık Pazar günü sivil toplum kuruluşları tarafından Eminönü’nde düzenlenecek “Filistin İçin Yürüyoruz” eylemi ile protesto edilecek.

Yürüyüş, saat 13:30'da Fındıklı Tramvay Durağı’ndan başlayacak ve Eminönü Meydanı’na kadar devam edecek. Yürüyüşün varış noktası olan meydanda, STK temsilcileri tarafından konuşmalar yapılacak.

“Filistin İçin Yürüyoruz” eylemlerinin ilki 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde Ayasofya Meydanı’nda, ikincisi 17 Aralık’ta Üsküdar Meydanı’nda düzenlenmiş ve eylemlere on binler katılmıştı.

Eyleme katılımlarınızı bekleriz. 

"Filistin İçin Yürüyoruz"

Tarih:     24 Aralık 2023 Pazar

Saat:       13:30

Yer:         Fındıklı Tramvay Durağı

kabatas.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
Doğu Türkistan’ın tarihsel hafızası dijitale aktarıldı
Doğu Türkistan’ın tarihsel hafızası dijitale aktarıldı
2021 yılından bu yana Filistin mücadelesinin dününe ve bugününe ışık tutan Dijital Hafıza Merkezi, Doğu Türkistan’da yaşananları ve tarihi arka planını özgün içeriklerle ele aldığı yeni arayüzünü yayınladı.
21.05.2024
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Bağcılar’da on binlerin katılımıyla şehitlerimiz ve Filistin için yürüyüş
Soğuk havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Üçyüzlü Metro Durağı'ndan Bağcılar Meydanı'na yürüdü. İHH ve birçok sivil toplum kuruluşunun organize ettiği yürüyüşte katılımcılar, teröre ve işgalci İsrail’in zulümlerine tepki gösterdi.
11.01.2024
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
On binler Ümraniye'de şehitlerimiz ve Filistin için yürüdü
Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen şehitlerimiz ve Filistin için bir araya gelen on binler, Yamanevler Metro Durağı'ndan Ümraniye Meydanı'na yürüdü.
07.01.2024