İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Filistinli çocuklar için oyuncak kermesi
Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın? 3-10 Nisan tarihleri arasında Gültepe’de düzenlenecek kermesten elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Fili
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 30.03.2009

Vakfımız gönüllü sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Filistin’deki çocuklar için anlamlı bir çalışma başlatıyor. “Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın?” sloganıyla 3-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek kermeste gıda, hediyelik eşya ve oyuncakların satışından elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Filistin’e gönderilecek.

Talatpaşa Caddesi No: 72 Ortabayır- Gültepe- Kağıthane adresinde açılacak olan kermes, saat 10:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olacak. Hayırsever vatandaşlar, kermesten alışveriş yaparak veya kermese gıda, hediyelik eşya, oyuncak vs. bağışlayarak destekte olabilirler. Bilgi için telefon numarası: 0538 586 25 34

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022