İHH İnsani Yardım Vakfı
Filistinli çocuklar için oyuncak kermesi
Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın? 3-10 Nisan tarihleri arasında Gültepe’de düzenlenecek kermesten elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Fili
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 30.03.2009

Vakfımız gönüllü sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Filistin’deki çocuklar için anlamlı bir çalışma başlatıyor. “Filistinli kardeşinle en güzel oyuncağını paylaşmaya var mısın?” sloganıyla 3-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek kermeste gıda, hediyelik eşya ve oyuncakların satışından elde edilen gelirler, savaş mağduru çocuklara destek olmak amacıyla Filistin’e gönderilecek.

Talatpaşa Caddesi No: 72 Ortabayır- Gültepe- Kağıthane adresinde açılacak olan kermes, saat 10:00 ile 20:00 saatleri arasında açık olacak. Hayırsever vatandaşlar, kermesten alışveriş yaparak veya kermese gıda, hediyelik eşya, oyuncak vs. bağışlayarak destekte olabilirler. Bilgi için telefon numarası: 0538 586 25 34

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021