İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Gaziantep İHH’dan Fatma Şahin’e ziyaret
Gaziantep İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Türkiye 09.05.2014

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Fatma Şahin, seçim aşamasında yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı Gaziantep İHH’ya ziyaret yapamamanın üzüntüsünü dile getirerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan da İHH’nın çalışmalarından genel hatlarıyla bahsettikten sonra Gaziantep İHH Suriye Yardımları Koordinatörü Muhammed Emin Şimşek, Yetim Komisyonu Başkanı Halil İnanç, Gaziantep İHH Arama Kurtarma-Acil Yardımlar Koordinatörü Muhammet Yılmazsoy çalışma alanları hakkında sunum yaptı. Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atsız da Gaziantep’teki yabancı öğrencilere yönelik yaptıkları faaliyetleri anlattı. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıldız ise kültürel alan, kent konseyinin yeniden yapılandırılmasının gerekliliği hakkında bir sunum yaptı.

Ziyaret; güçlü işbirliği yapma, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulunma anlayışı ile son bulurken Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan Mescid-i Aksa maketi ve R4bia logolut-shirtlerinden oluşan hediye setini Fatma Şahin’e sundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022