İHH İnsani Yardım Vakfı
Gaziantep İHH’dan Fatma Şahin’e ziyaret
Gaziantep İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Fatma Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Türkiye 09.05.2014

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Fatma Şahin, seçim aşamasında yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı Gaziantep İHH’ya ziyaret yapamamanın üzüntüsünü dile getirerek ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan da İHH’nın çalışmalarından genel hatlarıyla bahsettikten sonra Gaziantep İHH Suriye Yardımları Koordinatörü Muhammed Emin Şimşek, Yetim Komisyonu Başkanı Halil İnanç, Gaziantep İHH Arama Kurtarma-Acil Yardımlar Koordinatörü Muhammet Yılmazsoy çalışma alanları hakkında sunum yaptı. Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atsız da Gaziantep’teki yabancı öğrencilere yönelik yaptıkları faaliyetleri anlattı. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıldız ise kültürel alan, kent konseyinin yeniden yapılandırılmasının gerekliliği hakkında bir sunum yaptı.

Ziyaret; güçlü işbirliği yapma, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulunma anlayışı ile son bulurken Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Arslan Mescid-i Aksa maketi ve R4bia logolut-shirtlerinden oluşan hediye setini Fatma Şahin’e sundu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022