İHH İnsani Yardım Vakfı
Giresunlu gönüllüler kahvaltıda buluştu
Giresun İnsani Yardım Derneği, yardıma muhtaç olan insanlara daha kolay ulaşabilmek için gönüllü sayısını artırmaya devam ediyor.
Türkiye 13.05.2013

Bir kahvaltı organizasyonu ile bir araya gelen gönüllülere, dernekte ne tür çalışmalar yapıldığı ve gönüllü olmak isteyenlerle ne tür çalışmalar yapılabileceği konularında fikir alışverişi yapıldı. 

Organizasyonda, “Yetim Dayanışma Günü Kıyafet Projesi” ile bir çok ihtiyaç sahibine ulaşıldığı da bildirildi.

Ayrıca kampanyaları tanıtmak için Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde stand açan Giresun İnsani Yardım Derneği gönüllüleri, öğrencilerden yardımların devamı içi daha fazla destek istedi. 

Yardım kampanyaları sürecinde dernekten yardımlarını esirgemeyen Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Yardımcı Doçent Dr. Abbas Karaağaçlı’ya da teşekkür edildi.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022