İHH İnsani Yardım Vakfı
Hama'nın yetimleri Bursalı annelerle buluştu
Hama'daki saldılar da babalarını kaybederek Hatay'ın Kırıkhan ilçesine sığınan yetimler ile Bursalı anneler İHH Suriye Çalışmaları Lojistik ve Koordine Merkezi Reyhanlı Ofisinde düzenlenen yetim programın da bir araya geldi
Türkiye 15.04.2014

İHH Bursa Kadın kolları desteği ile düzenlenen eğlence programında yetimlere, ikram edilen yemek, palyaço gösterisi ve çizgi film karakterleri ile moral verildi.

150 okul çantası dağıtıldı

Programın ardından Reyhanlı'da Suriyeli çocukların eğitim gördüğü merkez ziyaret edildi.

Buradaki çalışmalar hakkında bilgi alan anneler, eğitim gören çocuklara 150 adet okul çantası, çeşitli kırtasiye ve oyuncaklar hediye etti.

Son olarak yetimhane ziyaretinde bulunan İHH Bursa Kadın kolları burada bulunan çocukların ihtiyaç duydukları malzemeleri temin etti. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022