İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Hama'nın yetimleri Bursalı annelerle buluştu
Hama'daki saldılar da babalarını kaybederek Hatay'ın Kırıkhan ilçesine sığınan yetimler ile Bursalı anneler İHH Suriye Çalışmaları Lojistik ve Koordine Merkezi Reyhanlı Ofisinde düzenlenen yetim programın da bir araya geldi
Türkiye 15.04.2014

İHH Bursa Kadın kolları desteği ile düzenlenen eğlence programında yetimlere, ikram edilen yemek, palyaço gösterisi ve çizgi film karakterleri ile moral verildi.

150 okul çantası dağıtıldı

Programın ardından Reyhanlı'da Suriyeli çocukların eğitim gördüğü merkez ziyaret edildi.

Buradaki çalışmalar hakkında bilgi alan anneler, eğitim gören çocuklara 150 adet okul çantası, çeşitli kırtasiye ve oyuncaklar hediye etti.

Son olarak yetimhane ziyaretinde bulunan İHH Bursa Kadın kolları burada bulunan çocukların ihtiyaç duydukları malzemeleri temin etti. 

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022