İHH İnsani Yardım Vakfı
Hanımefendi Gönüllülerimiz yetimler için tek yürek
İHH İnsani Yardım Vakfı hanım gönüllüleri Denizli'de bir araya geldi.
Türkiye 03.05.2012

Vakfımızın dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği kampanyalarda görev alan hanım gönüllülerimiz bu kez de yetimler için bir araya geldi.

Gönüllülük esasıyla hareket eden İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın pek çok ülke ve bölgesinde yardım çalışmaları organize ediyor. Bu çalışmaların büyük bir kısmına vakfımız gönüllüleri canla başla çalışarak destek oluyorlar.Gönüllü çalışmalarında hanım gönüllülerimiz aktif rol alıyorlar. Kurdukları kermesler, düzenledikleri programlar ile hem İHH çalışmalarını anlatıyorlar hem de bölgelerde hayata geçirilen projelere destek oluyorlar. Çok çeşitli alanlarda bir çok projeyi hayata geçiren hanım gönüllüler son olarak yetimler için bir araya geldi.

Denizlili hanım gönüllüler Nisan ayının son günlerinde yetimler yararına kahvaltılı bir program düzenledi. Yoğun ilginin olduğu programa İHH Kadın Kolları Koordinatörü Fatma Nur Kutay da katıldı. Denizli’de faaliyet gösteren STK’ların davet edildiği programın tüm geliri İHH’nın yetim fonuna aktarıldı.

Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü gör
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021