İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Hanımefendi Gönüllülerimiz yetimler için tek yürek
İHH İnsani Yardım Vakfı hanım gönüllüleri Denizli'de bir araya geldi.
Türkiye 03.05.2012

Vakfımızın dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği kampanyalarda görev alan hanım gönüllülerimiz bu kez de yetimler için bir araya geldi.

Gönüllülük esasıyla hareket eden İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın pek çok ülke ve bölgesinde yardım çalışmaları organize ediyor. Bu çalışmaların büyük bir kısmına vakfımız gönüllüleri canla başla çalışarak destek oluyorlar.Gönüllü çalışmalarında hanım gönüllülerimiz aktif rol alıyorlar. Kurdukları kermesler, düzenledikleri programlar ile hem İHH çalışmalarını anlatıyorlar hem de bölgelerde hayata geçirilen projelere destek oluyorlar. Çok çeşitli alanlarda bir çok projeyi hayata geçiren hanım gönüllüler son olarak yetimler için bir araya geldi.

Denizlili hanım gönüllüler Nisan ayının son günlerinde yetimler yararına kahvaltılı bir program düzenledi. Yoğun ilginin olduğu programa İHH Kadın Kolları Koordinatörü Fatma Nur Kutay da katıldı. Denizli’de faaliyet gösteren STK’ların davet edildiği programın tüm geliri İHH’nın yetim fonuna aktarıldı.

Online Bağış için Tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için Tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022