İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, 20. Uluslararası İnsani Yardım ve Kalkınma Fuarı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Dubai’de gerçekleşen 20. Uluslararası İnsani Yardım ve Kalkınma Fuarı’na (DIHAD) katıldı.
17.05.2024

Dubai Ticaret Merkezi’nde düzenlenen fuara; 154 ülkeden uluslararası sivil toplum kuruluşları, devlet kurumları, akademi, medya ve özel sektör temsilcileri katıldı.

16 bini aşkın kişinin yer aldığı fuarda, 168 oturum ve çalıştay gerçekleşti. Ayrıca, insani yardım alanında çalışan 131 ismin konuşma yaptığı 8 konferans düzenlendi.

448443741882.jpg

Fuara, İHH Genel Sekreteri Dr. Durmuş Aydın ve çeşitli departmanlardan temsilciler de katılım sağladı. Fuarda İHH tarafından, Gazze’deki son durumun ve vakfın çalışmalarının anlatıldığı bir workshop düzenlendi.

448630464404.jpg

Türkiye’nin Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan da İHH İnsani Yardım Vakfı standını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlgili haberler
Tümünü Gör
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın partner kuruluşlarından Güney Kore kuruluşu Good Neighbors International (GNI), İstanbul’da ve deprem bölgelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
08.06.2024
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, işgalci İsrail’in Gazze’de 8 ayı aşkın süredir devam eden soykırımına karşı yürüyüş düzenlendi. Pendik Marmaray İstasyonu önünden başlayıp 100. Yıl Çocuk Parkı’nda sona eren yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin’e destek mesajı verdi.
08.06.2024