İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Brüksel’de düzenlenen AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı.
25.11.2022


AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı, Belçika’nın Brüksel şehrinde düzenlendi. İnsani yardım kuruluşlarına tecrübe paylaşımı için zemin oluşturan fuara, 65 ülkeden 2 bin 500’ü aşkın sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. İHH İnsani Yardım Vakfı da fuarda stant açtı.

fuar-3.jpeg

İHH önerilerini aktardı

Uluslararası sivil toplum kuruluşlarının önemli buluşma adreslerinden biri olan fuarda İHH; kapasite gelişimi, finansman, uluslararası ortaklıklara katılım ve görünürlük gibi çeşitli konularda önerilerini sundu. 
İHH standına uluslararası kuruluşlar tarafından çok sayıda ziyaret gerçekleştirildi. İHH, geçtiğimiz yıl da fuara katılmış ve çeşitli temaslarda bulunmuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
CZN Burak depremden etkilenen çocuklarla buluştu
CZN Burak depremden etkilenen çocuklarla buluştu
CZN Burak olarak bilinen şef Burak Özdemir, İHH koordinesinde Hatay’da depremden etkilenen çocuklarla buluştu. Özdemir ziyaretinde, çocuklara hamburger ikram etti, oyuncak dağıttı ve onlarla birlikte çizgi film izleyerek moral verdi.
10.03.2023
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Türkiye’deki Moritanyalılar Topluluğu Derneği, Moritanya Türkiye Mezunları Derneği ve Uluslararası Şenkit Minaresi Derneği yönetici ve üyeleri İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
02.03.2023
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremin hemen ardından İHH ekipleri arama kurtarma ve yardım çalışmaları için harekete geçti. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da sabahın ilk ışıklarıyla İstanbul’dan deprem bölgesine doğru yola çıktı. İHH Youtube Ekibi, 7 gün boyunca Yıldırım’ı takip ederek koordinasyon sürecini kayıt altına aldı. “Oradaydık!” Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında.
16.02.2023