İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

İHH, AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Brüksel’de düzenlenen AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı.
25.11.2022


AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı, Belçika’nın Brüksel şehrinde düzenlendi. İnsani yardım kuruluşlarına tecrübe paylaşımı için zemin oluşturan fuara, 65 ülkeden 2 bin 500’ü aşkın sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. İHH İnsani Yardım Vakfı da fuarda stant açtı.

fuar-3.jpeg

İHH önerilerini aktardı

Uluslararası sivil toplum kuruluşlarının önemli buluşma adreslerinden biri olan fuarda İHH; kapasite gelişimi, finansman, uluslararası ortaklıklara katılım ve görünürlük gibi çeşitli konularda önerilerini sundu. 
İHH standına uluslararası kuruluşlar tarafından çok sayıda ziyaret gerçekleştirildi. İHH, geçtiğimiz yıl da fuara katılmış ve çeşitli temaslarda bulunmuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
Suriye'de Ahmet Sarıkurt Camii açıldı
Suriye'de Ahmet Sarıkurt Camii açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı Suriye’nin Soran kasabasına bağlı İhtimlat beldesinde Ahmet Sarıkurt Cami’nin açılışını gerçekleştirdi.
09.09.2023
İHH Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti
İHH Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Doğu Afrika ülkesi Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti. Vakıf ayrıca, ülkede bin kişiye Kur’an-ı Kerim hediye etti.
28.08.2023
İHH’dan ihtiyaç sahipleri için ekmek üreten fırınlara destek çağrısı
İHH’dan ihtiyaç sahipleri için ekmek üreten fırınlara destek çağrısı
İHH tarafından yaklaşık 10 yıl önce inşa edilen ve bugüne kadar ihtiyaç sahipleri için milyonlarca ekmek üretilen Hatay ve Kilis’teki fırınlarda un stokları tükendi. İHH, fırınların çalışmalarının aksamaması için destek çağrısında bulundu.
24.08.2023