İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Brüksel’de düzenlenen AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı’na katıldı.
25.11.2022


AidEX 2022 İnsani Yardım Fuarı, Belçika’nın Brüksel şehrinde düzenlendi. İnsani yardım kuruluşlarına tecrübe paylaşımı için zemin oluşturan fuara, 65 ülkeden 2 bin 500’ü aşkın sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. İHH İnsani Yardım Vakfı da fuarda stant açtı.

fuar-3.jpeg

İHH önerilerini aktardı

Uluslararası sivil toplum kuruluşlarının önemli buluşma adreslerinden biri olan fuarda İHH; kapasite gelişimi, finansman, uluslararası ortaklıklara katılım ve görünürlük gibi çeşitli konularda önerilerini sundu. 
İHH standına uluslararası kuruluşlar tarafından çok sayıda ziyaret gerçekleştirildi. İHH, geçtiğimiz yıl da fuara katılmış ve çeşitli temaslarda bulunmuştu.

İlgili haberler
Tümünü gör
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
İHH’nın da aralarında bulunduğu Çocuk Hakları Platformu, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, işgalci İsrail’in çocuklara yönelik saldırılarına karşı dünya genelinde güçlü adımlar atılmadığı için saldırılarını daha artırdığı vurgulandı.
Yetim
25.03.2024
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Yetimler Gençlere Emanet Projesi’nin protokolü 5 yıl daha uzatıldı. Protokol, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu tarafından imzalandı.
Yetim
21.03.2024
İHH, Ramazan ayında Balkanlar'da binlerce kişiye destek ulaştırdı
İHH, Ramazan ayında Balkanlar'da binlerce kişiye destek ulaştırdı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Ramazan çalışmaları kapsamında Balkanlar'da tespit edilen yaklaşık 16 bin ihtiyaç sahibine yardım ulaştırdı.
19.03.2024