İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH AidEx 2023’e katıldı
Dünyanın önde gelen insani yardım ve afet yardımı etkinliklerinden olan AidEx 2023, İsviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleşti. Etkinliğe, İHH İnsani Yardım Vakfı da katıldı.
03.11.2023

İlki 2011 yılında düzenlenen AidEx İnsani Yardım Fuarı her yıl 65'ten fazla ülkeden 3 bini aşkın insani yardım, sivil toplum, özel sektör ve hükümet temsilcisine ev sahipliği yapıyor. Fuar, kurumlar arası tecrübe paylaşımları, partnerlik kurma, tedarikçilerle iletişim, fon ve hibe fırsatları ile pazarlama için kurumlara önemli bir zemin niteliğinde.

383986486089.jpg

Tecrübe paylaşımlarında bulunuldu

AidEx 2023’te, insani yardım alanındaki zorlukları çözmeye yönelik birçok konferans, atölye çalışmaları, tartışma grupları ve eğitim programları düzenlendi. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da fuara katılım sağlayan İHH, standında çeşitli kurum temsilcilerini ağırlayarak vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bununla birlikte, diğer katılımcı sivil toplum kuruluşu ve tedarikçi kurum stantları ziyaret edilerek karşılıklı tecrübe paylaşımlarında bulunuldu.

İlgili haberler
Tümünü gör
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH Nijer’de Mevlana İdris İlkokulu’nu açtı
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Nijer'in başkenti Niamey'e bağlı Goudel bölgesinde inşa edilen Mevlana İdris İlkokulu’nun açılışı yapıldı.
17.04.2024
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
STK’lardan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması
İHH’nın da aralarında bulunduğu Çocuk Hakları Platformu, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü’nde basın açıklaması düzenledi. Açıklamada, işgalci İsrail’in çocuklara yönelik saldırılarına karşı dünya genelinde güçlü adımlar atılmadığı için saldırılarını daha artırdığı vurgulandı.
Yetim
25.03.2024
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
Yetimler Gençlere Emanet Projesi 5 yıl daha uzatıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı ile Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Yetimler Gençlere Emanet Projesi’nin protokolü 5 yıl daha uzatıldı. Protokol, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu tarafından imzalandı.
Yetim
21.03.2024