İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, ECOSOC İnsani Yardım Konferansı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi İnsani Yardım Konferansı'na katıldı.
12.07.2023

İHH İnsani Yardım Vakfı, Cenevre’de düzenlenen Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi (ECOSOC) İnsani Yardım Konferansı (HAS) etkinliğine katıldı. “İnsani Yardımın Güçlendirilmesi” temasıyla düzenlenen etkinliğin katılımcıları arasında, İHH’yı temsilen Genel Sekreter Dr. Durmuş Aydın ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Mustafa Talha Keskin de yer aldı.

msg157273977-2332.jpg

4 panel gerçekleştirildi

Konferansta, genel temayla ilgili dört panel gerçekleştirildi. Oturumlarda; gıda güvensizliği ve kıtlık riski, ihtiyaç sahibi grupların korunma riskleri, iklim krizi karşısında insani yardımın güçlendirilmesi gibi konular ile gelecekteki insani yardım çalışmalarının daha güçlü bir biçimde sürdürülmesi amacıyla yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

İlgili haberler
Tümünü Gör
İHH, IICO 9. Daha İyi İnsani Yardım İçin Etkili İş Birliği Konferansı’na katıldı
İHH, IICO 9. Daha İyi İnsani Yardım İçin Etkili İş Birliği Konferansı’na katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Uluslararası İslami Yardım Teşkilatı (IICO) tarafından Kuveyt’te düzenlenen 9. Daha İyi İnsani Yardım İçin Etkili İş Birliği Konferansı’na katıldı.
17.05.2024
Eminönü'nde Gazze yürüyüşü düzenlenecek
Eminönü'nde Gazze yürüyüşü düzenlenecek
İHH İnsani Yardım Vakfı ve çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından, İsrail’in Gazze’deki işgaline karşı yürüyüş düzenlenecek. Cumartesi günü saat 20.30'da Ayasofya Camii önünden başlayacak yürüyüş, Eminönü Meydanı’nda sona erecek.
16.05.2024
İHH, Humanitarian Networks and Partnerships Weeks 2024‘e katıldı
İHH, Humanitarian Networks and Partnerships Weeks 2024‘e katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Uluslararası İlişkiler ve Afet Yönetimi Departmanları temsilcileriyle, 6-10 Mayıs tarihlerinde OCHA tarafından organize edilen İnsani Ağlar ve Ortaklıklar Haftası Etkinliği’ne (Humanitarian Networks and Partnerships Weeks) katıldı.
13.05.2024