İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH gönüllülerinden bağışlı tepki
İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisine yapılan hukuksuz operasyona tepki göstermek için toplanan yüzlerce kişi, bağışta bulunmak için vakfımıza akın etti.
15.01.2014

14 Ocak Salı günü sabah saatlerinde İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisimize gerçekleşen hukuksuz operasyona tepki gösteren İHH gönüllüleri, akşam üzeri Fatih’teki merkez binamıza geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrı üzerine toplanan gönüllüler, İHH’ya destek amaçlı bağışta bulundu.

[video-416]

Gönüllüler de sadece mazlumların yanında olan ve kendileri için adaleti temsil eden İHH'ya yönelik karalamaya karşı vakfın yanında olduklarını göstermek amacıyla buraya geldiklerini söyledi.

İHH gönüllüleri, yaptıkları bağışların ardından vakfın önünden ayrıldı.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022