İHH İnsani Yardım Vakfı
İHH gönüllülerinden bağışlı tepki
İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisine yapılan hukuksuz operasyona tepki göstermek için toplanan yüzlerce kişi, bağışta bulunmak için vakfımıza akın etti.
15.01.2014

14 Ocak Salı günü sabah saatlerinde İHH İnsani Yardım Vakfı Kilis ofisimize gerçekleşen hukuksuz operasyona tepki gösteren İHH gönüllüleri, akşam üzeri Fatih’teki merkez binamıza geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrı üzerine toplanan gönüllüler, İHH’ya destek amaçlı bağışta bulundu.

[video-416]

Gönüllüler de sadece mazlumların yanında olan ve kendileri için adaleti temsil eden İHH'ya yönelik karalamaya karşı vakfın yanında olduklarını göstermek amacıyla buraya geldiklerini söyledi.

İHH gönüllüleri, yaptıkları bağışların ardından vakfın önünden ayrıldı.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022