İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH gönüllülerinden Somali kermesi
İHH gönüllüleri Somali’de yaşanan kuraklığa dikkat çekmek ve bölge halkına destek olmak amacıyla Gazi Mahallesi’nde bir kermes düzenledi.
Somali 08.09.2011

Gazi Mahallesi’nde yaşayan İHH gönüllüleri, son 60 yılın en büyük kuraklığını yaşayan Somali’ye destek olmak için kermes düzenledi. İki gün süren kermeste Gazi Mahallesi halkı Somali’de yaşananlara kayıtsız kalınamayacağını bir kez daha gösterdi.

Gazi Mahallesi gönüllülerinin evlerinde hazırladıkları yiyecekleri, kermes ziyaretine gelen halka takdim etmeleriyle birlikte elde edilen gelir Somali halkının yaralarının sarılmasında kullanılacak. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde öncülük ettiği yardım kampanyaları Somali’de kalıcı projelere dönüşerek önemli bir kardeşlik köprüsü olmaya devam ediyor.

Online Bağış için tıklayınız

Banka Hesap Numaraları için tıklayınız

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022