İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH uluslararası basın mensuplarını ağırladı
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım uluslararası medya mensuplarıyla bir araya geldi.
31.01.2014

İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım uluslararası medya kuruluşlarının Türkiye temsilcileriyle özel bir toplantıda bir araya geldi. Perşembe günü vakfın Fatih’te bulunan genel merkezinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Son günlerde Türkiye gündemini meşgul eden gelişmelerin konuşulduğu toplantı basın mensuplarının sorularıyla devam etti. Yıldırım, Suriye içinde ve dışında gerçekleştirilen yardım çalışmaları, Türkiye’deki mültecilerin durumu ve İHH’ya yönelik suçlamalar ile ilgili konularda gazetecilerden gelen soruları yanıtladı.

Son günlerde bazı yayın organları tarafından bilinçli bir şekilde İHH’ya yönelik olumsuz haberlerin yapıldığına dikkat çeken Yıldırım özellikle dış basında yer bulan bu iddiaların asılsız olduğunu bir kez daha ifade etti.

Sohbet havasında geçen toplantının ilerleyen günlerde tekrarlanacağı kaydedildi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022