İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, Humanitarian Xchange London Konferansı’na katıldı
Londra’da Humanitarian Xchange London Konferansı düzenlendi. Konferansa, İHH İnsani Yardım Vakfı da katıldı.
29.02.2024

Çok sayıda yerel ve uluslararası kuruluşun katıldığı konferansta, insani yardım aktörlerinin kapasitelerini güçlendirmeleri amacıyla birçok etkinlik düzenlendi.

Yuvarlak masa toplantıları, çalıştaylar, panel tartışmaları ve sunumların yapıldığı etkinliği 600 katılımcının yanı sıra 145 ülkeden 5 bin insani yardım profesyoneli de çevrimiçi olarak takip etti.   

Save the Children ve Humanitarian Leadership Academy tarafından Bussiness Design Center’da düzenlenen etkinliğe İHH İnsani Yardım Vakfı da katıldı. Farklı ülkelerden pek çok kurum temsilcisi İHH standını ziyaret ederek vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

4.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın partner kuruluşlarından Güney Kore kuruluşu Good Neighbors International (GNI), İstanbul’da ve deprem bölgelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
08.06.2024
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, işgalci İsrail’in Gazze’de 8 ayı aşkın süredir devam eden soykırımına karşı yürüyüş düzenlendi. Pendik Marmaray İstasyonu önünden başlayıp 100. Yıl Çocuk Parkı’nda sona eren yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin’e destek mesajı verdi.
08.06.2024